Druk katalogów – dlaczego warto postawić na katalogi szyte?

Ile razy wziąłeś do ręki katalog, który po chwili rozpadł się w ręce? Właśnie takiej sytuacji chcemy uniknąć i stąd ten wpis! Wiemy, że katalogi szyte to rozwiązanie trwałe i efektowne. Ale to nie są ich jedyne zalety. Dlatego wybraliśmy 5 cech, które sprawią, że uwzględnisz katalogi szyte w swoim marketingowym portfolio!

Wytrzymałość

Sposób druku i szycia katalogów ma kluczowe znaczenie dla odbiorców. Nawet najlepiej zaprojektowana oferta nie przekona potencjalnego Klienta jeśli katalog będzie uciekał mu z ręki albo – co gorsza – rozsypywał się podczas przeglądania stron.

Katalogi szyte minimalizują to ryzyko. Mają konstrukcję, która zapewnia solidność na wiele miesięcy ciągłego użytkowania. Takie katalogi „pracują” przez długi czas, są przekazywane między odbiorcami i zachowują swój pierwotny kształt. Przyznasz, że ta niezawodność stawia je na piedestale, zdecydowanie wyżej niż mniej trwałe wizytówki czy ulotki?

Katalogi szyte, czyli wszechstronność

Katalogi szyte co do zasady są materiałami skrojonymi na dużą skalę – często są to projekty wielostronicowe. To pozwala na szeroką prezentację działalności swojej firmy. Dzięki temu nie musisz się ograniczać do małych form – przygotuj tyle treści i grafik ile uważasz za stosowne. Odbiorcy na pewno docenią kompleksowość twojego przekazu.

Blichtr i eleganckie wykonanie

Nie ma innego równie szykownego formatu poligraficznego. Katalogi szyte dają szerokie łamy na prezentację produktów, usług czy budowanie wizerunku marki. Na kilkunastu bądź kilkudziesięciu stronach będziesz w stanie z łatwością przekazać wszystkie cenne informacje.

Co więcej, dobrze zaprojektowany katalog to także szansa na własną kreację – możesz zaprezentować się jako profesjonalista doglądający wszystkiego w najmniejszym szczególe. Efektowny katalog swoją formą sam przez siebie będzie potwierdzać takie założenie. Katalogi szyte są więc idealnym połączeniem formy i treści, które wzajemnie mogą się uzupełniać!

Druk katalogów to niski koszt produkcji

Wbrew pozorom druk katalogów szytych i klejonych nie uszczupli Twojego portfela. Każda drukarnia internetowa online ma swoje określone cenniki. Dlatego przed złożeniem zamówienia skonsultuj się z działem obsługi klienta i zapytaj o szczegóły. W Drukowalni możesz też odwiedzić stronę z katalogami – tam znajdziesz wszystkie cenne wskazówki oraz cennik.

Papier chłonie lepiej niż elektronika

Przyjęło się mówić, że obecnie jedyną skuteczną formą reklamy są działania marketingowe w Internecie. Jednak sam pewnie zauważyłeś, że przyjemnie jest się rozsiąść na kanapie z dobrą książką (a nie smartfonem) w ręku. Tak też jest z katalogami!

Przekaz w Internecie jest bardzo fragmentaryczny, odbiorcy zasypywani są nieprzebraną ilością informacji. Katalog pozwala dotrzeć do Klientów skuteczniej i w sposób bardziej bezpośredni. Katalog szyty może pełnić rolę informacyjną, ale też dostarczać przyjemności z obcowania z dobrze zaprojektowaną, estetyczną rzeczą.

Na pewno jesteś już zainteresowany katalogami szytymi. Koniecznie zajrzyj do naszej oferty, druk katalogów jeszcze nigdy nie był tak prosty!Komentarze zostały zamknięte.