Katalogi, broszury i foldery – zobacz, gdzie Ci się przydadzą!

Reklama papierowa jest nadal bardzo popularna, a co więcej, może przynosić znaczny zysk. Najważniejszy jest pomysł i nienaganne wykonanie – jeśli oferta Twojej firmy jest ciekawa, treści użyteczne, a wszystko uzupełnia barwna grafika – sukces murowany!

Rozbudowana wizytówka, czyli katalogi i foldery

Katalog czy folder firmowy to doskonała okazja do zaprezentowania swojej oferty. My najbardziej polecamy katalogi szyte, które cechują się wysoką wytrzymałością – dzięki temu bez uszczerbku mogą być często przeglądane.

Z katalogami masz niemal nieograniczoną przestrzeń do zagospodarowania. Nasza drukarnia internetowa Drukowalnia.pl daje Ci możliwość wyboru liczby stron, formatu, rodzaju papieru, a nawet rodzaju zszywek. Dzięki temu możesz zamówić wydruk, który będzie najbardziej optymalny dla Twoich potrzeb.

Katalogi firmowe – jakie mają zastosowanie?

Forma katalogu jest bardzo elastyczna. Może to być cieniutka książeczka przedstawiająca firmę, albo gruby magazyn prezentujący dokładnie całą ofertę. Dzięki niemu pozyskasz nowych klientów oraz umocnisz wizerunek firmy jako profesjonalisty. Tutaj przede wszystkim rolę grają wartościowe treści. Wyróżnij swoje produkty korzystnym zdjęciem i wyjątkowym opisem. Co może znaleźć się w Twoim katalogu?

 • najnowsza oferta,
 • produkty w promocji,
 • cały asortyment,
 • użyteczne dla czytelnika materiały: poradniki i rozwiązania,
 • opis działalności firmy, jej misja i zapoznanie z pracownikami,
 • raporty, infografiki,
 • bieżące informacje dla pracowników.

Odpowiedni materiał i wykończenie podniosą prestiż katalogu – dlatego zleć projekt profesjonalnemu grafikowi. Dobry design to podstawa!

Broszura to szansa na zwrócenie na siebie uwagi

Broszura informacyjna ma formę rozbudowanej ulotki składanej. Możesz w niej umieścić bardziej szczegółowe informacje: zawrzeć opis firmy czy promować najnowsze produkty. Często w broszurze opisane są nowinki w firmie, czy zjawiska związane z branżą.

Najczęściej spotykane formaty ulotek składanych, które można zastosować jako broszury firmowe to:

 • ulotki składane A3 do A4,
 • ulotki składane A4 do DL,
 • ulotki składane A4 do A5,
 • ulotki składane A5 do A6,
 • ulotki składane 2xDL do DL.

Bardzo atrakcyjną formą są ulotki typu tryptyk – składane z formatu 3x A4 do A4. Dają możliwość na naprawdę kreatywne podejście do tematu.

Gdzie przydadzą się broszury?

Broszury najczęściej umieszczane są w specjalnych stojaczkach lub leżą luzem – na stolikach w poczekalni czy ladach w recepcji. Mogą też być dodawane jako bonus do produktów lub magazynów. Wtedy są skutecznym nośnikiem promocji, zwracając na siebie o wiele większą uwagę niż zwyczajne ulotki.

Aby czytelnik zamienił się w klienta, koniecznie zadbaj o styl wizualny wydruku oraz jakość wykonania. Przyciągnij uwagę ciekawą infografiką, barwnym zdjęciem lub oryginalnym wezwaniem do działania. Sztywniejszy papier, mocne kolory i interesujący tekst – to na pewno zachęci do zapoznania się z treścią.

Najtańsze wydruki – tylko w drukarni internetowej!

Jeśli chcesz zaoszczędzić na wydrukach, nie zwlekaj – skorzystaj z drukarni internetowej! W Drukowalni wiemy, że liczy się dla Ciebie czas. Dlatego zapewniamy kompleksową realizację usługi – pomożemy Ci z przygotowaniem projektów, a wydruki zostaną dostarczone do Ciebie kurierem. W swojej ofercie mamy ponadto ulotki, wizytówki i gazetki reklamowe. Wybierz profesjonalną drukarnię internetową, a będziesz miał pewność, że otrzymasz materiały w najwyższej jakości!Komentarze zostały zamknięte.