Po co firmie oryginalna wizytówka?

Wizytówka to świetna forma reklamy, którą zawsze powinniśmy mieć przy sobie. Każde spotkanie biznesowe, szkolenie czy konferencja związane są z poznawaniem nowych osób, nawiązywaniem kontaktów oraz wymianą wizytówek. Jednym z błędów, które może popełnić właściciel firmy jest posiadanie nudnej i przewidywalnej wizytówki lub jej całkowity brak. Dlaczego ten niewielki kartonik jest aż tak ważny?

Dlaczego warto postawić na wizytówkę?

Podczas spotkania biznesowego jest to niezbędny element, dzięki któremu:

  • możemy promować swoją firmę,
  • udostępnić swoje dane kontaktowe,
  • pokazać własne logo,
  • zaistnieć w świadomości klientów oraz konkurencji,
  • zaprezentować najważniejsze informacje o sobie,
  • a także zaciekawić odbiorcę i zachęcić go do kontaktu.

Oryginalny projekt

Odpowiednio zaprojektowana wizytówka spójna z wizerunkiem firmy świadczy o profesjonalizmie, dlatego warto poświęcić dłuższą chwilę na przemyślenie jej projektu. Aby wyróżnić się pośród najpopularniejszych, białych i jednostronnych wizytówek, warto postawić na oryginalność, która przykuje uwagę odbiorcy. Ciekawym rozwiązaniem są wizytówki MultiLoft, które dzięki temu, że składają się z trzech warstw, są sztywne i mogą mieć zabarwiony brzeg. Co jeszcze się sprawdzi? Wertykalny układ, wizytówki składane, interesująca prezentacja graficzna to tylko kilka z pomysłów. Pomimo niewielkich rozmiarów, kartonik może stać się doskonałym zaproszeniem do dalszego kontaktu.

Wizytówka – w jakiej formie?

Zwykła, składana, jedno- czy kilkuwarstwowa – jaką wizytówkę wybrać? W ofercie drukarni internetowej Drukowalnia.pl tworzone są:

Oprócz rodzaju wizytówek, można również dobrać dodatkowe parametry: wielkość 90×50 mm lub 85×55 mm, druk jedno- lub dwustronny, lakierowanie – mat, folia lub soft touch, a także kształt narożników – prostokątny lub zaokrąglony.

Jeśli zdecydowaliśmy się na zamówienie wizytówek, warto postawić na sprawdzoną drukarnię internetową. Profesjonalnie wykonana wizytówka nie przyniesienie nam wstydu, a godnie zaprezentuje naszą firmę.Komentarze zostały zamknięte.