Nowe rodzaje wizytówek w drukowalnia.pl

Wizytówki to jedna z podstawowych forma reklamy czy to firmowej czy osobistej. Jest to też jeden z podstawowych produktów, który oferuje nasza drukarnia internetowa. Naszym flagowym produktem są standardowe wizytówki 90×50 mm, laminowane błyszczącą folią ochronną. W ostatnim czasie, dzięki rozbudowie parku maszynowego wprowadziliśmy do naszej oferty, wiele wariacji na temat wykończenia wizytówek.

wizytowki_02

Wykonujemy wizytówki w dwóch najpopularniejszych rozmiarach: 90×50 mm i 85×55 mm. Są to ogólnie przyjęte standardy i powinny zmieścić się w każdym portfelu, a żaden grafik nie powinien mieć problemów z ich przygotowaniem. Dodatkowo jako całkowitą nowość, wprowadziliśmy wizytówki składane. Nowością jest również możliwość zamówienia wizytówek nielaminowanych na kredzie 350 gram mat oraz wizytówek laminowanych jednostronnie, które idealnie nadają się na wszelkiego rodzaju karty lojalnościowe.

Do wyboru, mamy trzy rodzaje laminatu:

folia softouch – to nasza absolutna nowość. Jest to matowa folia, imitująca w dotyku aksamit. Nadaje wizytówkom szlachetnego charakteru. Bardzo ładnie podbija kolory.

folia błysk – klasyczne zabezpieczenie wizytówki. Poza walorem podbijania koloru, wzmacnia kartonik i ochrania je przed zagięciami.

folia mat – forma laminatu, która nadaje elegancji wszystkiemu co znajduje się pod spodem. Tak jak inne folie wzmacnia kolory.

W naszej ofercie są również wizytówki drukowane na kartonach, z lakierowaniem wybiórczym oraz inne nietypowe produkty z tej linii. Jeśli jesteś nimi zainteresowany napisz, a podamy cenę takiego produktu.Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze.