Kalendarze reklamowe 2020

Eleganckie i praktyczne kalendarze

druk kalendarzy firmowych

Tradycyjne papierowe kalendarze to niezastąpione narzędzia pracy, które świetnie sprawdzają się podczas planowania i wykonywania notatek. Zdobią ściany oraz biurka w biurach i domach prywatnych oraz towarzyszą pracownikom podczas spotkań służbowych. Ich popularność nie maleje, mimo upowszechniania się terminarzy i plannerów w wersji elektronicznej.

Kalendarze firmowe to także elegancka i dyskretna forma reklamy. Wystarczy nanieść na nie logotyp, nazwę i dane kontaktowe przedsiębiorstwa, by stały się praktycznym gadżetem, który można przekazać klientom i partnerom biznesowym w formie upominku. To sprawdzona metoda na podkreślanie prestiżu i profesjonalizmu firmy.

Kalendarze ścienne

Zawieszone na ścianie kalendarze są świetną wizytówką firmy, która spełnia swoje zadanie przez cały rok. Taki produkt możemy zamówić w różnych formatach. Najczęściej produkowane są na kartonowej podstawie. W ich górnej części umiejscowiona jest duża i atrakcyjna grafika, wykonana według projektu zleceniodawcy. Druk kalendarzy może być dodatkowo uszlachetniony, na przykład poprzez dodanie folii lub lakieru.

Najczęściej wybierane są ścienne kalendarze trójdzielne, z dużym kalendarium przedstawiającym bieżący, miniony oraz przyszły miesiąc. Są przejrzyste i pozwalają na swobodne planowanie spotkań i wydarzeń z odpowiednim wyprzedzeniem. Nieco skromniej prezentują się kalendarze jednodzielne – z jedną kartą na bieżący miesiąc.

Kalendarze książkowe

Do najbardziej eleganckich i pożądanych firmowych upominków należą kalendarze w formie książki. To praktyczne organizery, które pozwalają na szczegółowe planowanie i wykonywanie obszernych notatek. Wyposażone są twarde, solidnie wykończone okładki z materiału lub skóropodobnego tworzywa, a także szyte strony, dzięki którym są trwałe i dobrze służą przez cały rok.

Kalendarze książkowe dostępne są w różnym formacie – od dużych arkuszy zbliżonych wielkością do kartki A4, poprzez popularne i praktyczne formaty A5, aż do niewielkich kalendarzyków kieszonkowych. Tego rodzaju produkty mogą być odpowiednio spersonalizowane, np. wyposażone w okładkę według indywidualnego projektu, specjalne tłoczenia, a także wstążki z logotypami i dodatkowe strony z informacjami o firmie.

Kalendarze na biurko

Równie dobrą, choć mniej popularną formą reklamy są kalendarze przeznaczone do postawienia na biurku. To idealne narzędzia do planowania bieżącej pracy. Do najpopularniejszych należą kalendarze piramidki. Do wykonywania notatek świetniej nadają się kalendarze leżące. Takie gadżety mogą być wyposażone dodatkowo w kartki notesowe.

Kalendarzyki listkowe

Praktycznym sposobem na promocję firmy są także kalendarzyki listkowe. To niezwykle tanie w produkcji gadżety, które cechuje niewielki rozmiar. Format zbliżony do karty płatniczej sprawia, że bez trudu mieszczą się w portfelu i są zawsze pod ręką. Z powodzeniem można je też stosować np. jako kupony rabatowe albo karty stałego klienta.

Kalendarze firmowe z drukarni

Druk kalendarzy firmowych to domena profesjonalnych zakładów poligraficznych, które oferują szeroki wachlarz tego rodzaju gadżetów, a w swojej pracy wykorzystują najnowocześniejsze technologie. Zlecenia są realizowane według nadesłanych przez zamawiającego projektów graficznych. Istnieje też możliwość opracowania ich przez działające przy drukarniach studia graficzne. Tani druk kalendarzy możliwy jest zwłaszcza przy realizacji dużych zamówień.Komentarze zostały zamknięte.