Katalogi firmowe jako dobry sposób na reklamę

Zainwestowanie w wysokiej jakości katalogi firmowe to jeden ze sposobów na budowanie pozytywnej relacji z klientem, a także podkreślenie profesjonalnego podejścia do klienta. Dlaczego?

Katalog – rozbudowana wizytówka Twojej firmy

Wybór katalogu to świetny sposób na przedstawienie Twojej oferty w pigułce. W zależności od wybranej ilości stron, katalog posiada wystarczająco dużo miejsca na zaprezentowanie oferty, umieszczenie wysokiej jakości zdjęć oraz na ciekawe połączenie treści tekstowej z grafiką.

Pomysłowe połączenie tekstu z grafiką pomoże zaistniej naszej marce w świadomości odbiorców i potencjalnych klientów. Klient, który otrzyma do ręki estetyczny katalog firmowy, może lepiej zapamiętać logo widoczne na pierwszej stronie. Wydrukowane na wysokiej jakości papierze katalogi są luksusowym elementem promocyjnym marki, który nie tylko podkreśla prestiż i profesjonalizm firmy, ale także pozwala na eleganckie zaprezentowanie oferty sklepu lub oferowanej usługi.
Katalogi firmowe są często wykorzystywane przez przedsiębiorstwa z branży meblowej czy deweloperskiej. Sprawdzą się także podczas różnych targów i wystaw.

Oferta drukarni internetowej – drukowalnia.pl

W drukowalnia.pl – drukarni internetowej z wieloletnim doświadczeniem możesz wybrać szeroki wybór formatów katalogów firmowych, które mogą zawierać od 8 do 60 stron oraz być szyte płasko lub oczkowo. Dostępne są następne rodzaje katalogów po złożeniu:

  • katalogi A6,
  • katalogi DL,
  • katalogi A5,
  • katalogi A4,
  • katalogi w formie kwadratu.

Zaufaj specjalistom z branży poligraficznej

Jeśli nie posiadasz swojego projektu katalogu firmowego, możesz zlecić wykonanie jego projektu naszym grafikom. Nie zwlekaj, wybierz profesjonalną drukarnię internetową! Nie tylko zyskasz na czasie, ale również będziesz miał pewność otrzymania wydruku w wysokiej jakości.Komentarze zostały zamknięte.